Perşembe, Eylül 24, 2020
Yazı Boyutu

Bandırma Kent Konseyi Yönerge Taslağı

Bandirma Kent Konseyi

Bandırma Kent Konseyi Yürütme Kurulu olarak bir süredir üzerinde titizlikle çalışmakta olduğumuz yeni yönerge çalışmalarımızda finale geldik. Özellikle yürütme kurulumuz üyeleri Doç. Dr. Sedat Azaklı ve Can Emre'nin büyük emekleri ile hazırlanan yönerge taslağını fikir ve görüşlerinize sunuyoruz. Kent Konseyi kavramın şehrimizin sesi olması ve şehrin yönetimindeki katılımcı ruh olması niteliğiyle sizlerin fikirleri bu konuda çok önemli.

İster facebook sayfamdan, isterseniz buradan yapacağınız yorumlar ile veya  İLETİŞİM kısmındabana ulaşıp yönerge taslağı hakkında fikirlerinizi iletebilirsiniz.


BANDIRMA KENT KONSEYİ YÖNERGE TASLAĞI İndirmek için TIKLAYINIZ


Konu hakkında Bandırma Kent Konseyi Genel Sekreteri Sedat Azaklı'n açıklaması da aşağıdaki gibidir ;


Bu yönerge öncelikle mevcut Bandırma Kent Konseyi Yönergesi esas alınarak hazırlanmıştır. Mevcut yönerge, değişen yasa, tüzük ve yönetmelikle uygun hale getirilmiştir. Ayrıca Eskişehir, Bursa vb. Kent Konseyi Yönergeleri incelenerek orjinal ve bize uyabilecek fikirler yönergeye eklenmiştir. Bunların dışında Bandırmamıza has unsurlar da yönergeye yansıtılmıştır.

Tüm bunlara ilave olarak sizlerin görüşlerini, özelikle de Yönetmeliklere aykırı olan kısımların tespiti ve kendi içindeki çelişkileri tarafıma iletebilirseniz memnun olurum.


İyi çalışmalar

Doç. Dr. Sedat AZAKLI
Balıkesir Üniversitesi
Bandırma İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
Kamu Yönetimi BölümüYorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile