Cumartesi, Kasım 16, 2019
Yazı Boyutu

Özgür Yazılım Dünyası

Sweet Home 3D ile Kat Planlarını Özgürce Çiz

Sweet Home 3D yazılımı ile tam olarak ne zaman tanıştığımı hatırlamıyorum. Ama herhalde 7-8 sene geçmiştir. Eğer kat planları çizmek istiyorsanız ve bunu tamamen özgür ve ücretsiz yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Bricscad Çizim Programı Değerlendirme Sonuçları


Bricscad Çizim ProgramıUzun yıllardan beri bir çok farklı cad ve çizim (autocad(*), 4m-intellicad(*), progecad(intellicad(*)), doublecad, megacad, bricscad, sweethome3d, vs...) yazılımını merakımdan dolayı kullandığım için performansları konusunda fikir sahibi olduğumu düşünüyorum. Buradan yola çıkarak Bricscad ile ilgili yaşadığım deneyimi sizlere aktarmak istedim.

MyFloorplan Designer

myFloorplan Designer

myFloorplan Designer isimli program ile çok hızlı bir şekilde, bu işi hiç bilmeyen biri bile kendi evi için basitçe planlar çizip, iç tefriş yapabilir. Tamamen ücretsiz dağıtılan program bilgisayarınızı zorlamadan ve fazla yer kaplamadan size basit planlar ve tefrişler hazırlamanızı sağlayarak işinizi görecektir.

Pardus Ulusal İşletim Sistemi

Makalenin Kaynağı : http://www.pardus.org.tr

Pardus logosu TÜBİTAK/UEKAE’nin tescilli markasıdır.

Neden Pardus?

Ülkemizde işletim sistemlerinin bilgi teknolojileri alanında kapsadığı yeri, dolaylı olarak etkiledikleri sektörleri ve genel olarak gelişme hareketi ileilişkilerini irdelediğimizde şu gözlemlere varılmaktadır:

Sayfa 1 - 2

Başlangıç
Önceki
1